Artık Bensiz Asla
Artık Bensiz Asla

Artık Bensiz Asla

Çevirmen : Gülşah Ercenk
Editör : Gözde Sayınsoy
Sayfa Sayısı : 312
 
SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Artık Bensiz Asla

“Bu yolculuk; yaşamak, oynamak, sevmek dışında bir isteği olmayan içindeki o yaralı çocukla tanışmasını, ama bu hazinenin de ötesinde, koşulsuz bir sevgiyi keşfetmesini sağlamıştı: Kendini sevmeyi!”

Başarılı bir avukat olan Constance, seçkin bir hukuk firmasındaki çok istediği işe kabul edilir. Ancak sözleşmesini imzaladıktan hemen sonra şirkette hiç alışılmadık bir deneme süreci olduğunu öğrenir: Ondan, kilometrelerce sürecek Santiago de Compostela yolunu yürümesi istenmektedir.

Başta reddetmeyi düşünür ancak uzun zamandır kendini kırılgan, güvensiz, hayal kırıklığı içinde hissettiğinden arkadaşları bu farklı deneyim lehine ona baskı yaparlar. Böylece başına gelecekleri bilmeden konfor alanından çıkıp kendine, sevgiye ve hayata bakışını değiştirecek; dönüşüp serpileceği bu yolculuğu kabul eder. Bu zorlu ama aynı zamanda keyifli yolculukta Constance, aslında kendine doğru yol alacaktır.

Maud Ankaoua bizi bir kez daha, içinden daha güçlü çıktığımız büyüleyici bir evrene götürüyor ve bize “gerçek sevginin” anahtarlarını veriyor.

"Bir insan kaderine doğru yürürken sık sık yön değiştirmek zorunda kalır." -Paulo CoelhoYan Pasaj Yayınevi olarak okumanın, öğrenmenin, araştırmanın, farklı kitap dünyalarında farklı karakterlerle tanışmanın önemini ve büyüsünü çok iyi biliyoruz. Kitabın insana, dolayısıyla dünyaya kattıklarının farkındayız. Kitabın ona cevabı bilmediğinde bilgi, karanlıkta kaldığında ışık, bunaldığında sığınak, rutinden sıkıldığında macera, kaybolduğunda pusula, sınırlara çarptığında ufuk ya da en azından yalnız kaldığında dost, sevgili olduğunu çok iyi biliyoruz.
Şimdi sizi bu büyülü dünya ile baş başa bırakma vakti…
Keyifli okumalar dileriz.