a

Jon Acuff

 

Jon Acuff, yeni kitabı Bitir ile Wall Street Journal çoksatarlarına ve bununla birlikte beş kitabıyla New York Times çoksatarlarına giren yazardır.

20 yılı aşkın süredir; The Home Depot, Bose, Staples ve The Dave Ramsey Team’in de aralarında olduğu dünyanın en büyük şirketlerine hikâyelerini anlatmaları için yardımcı olan Acuff; aynı zamanda CNN, Fox News, Good Day LA ve benzeri kanallarda yorumcu olarak kitlelere ulaşıyor. Konferanslarda, üniversitelerde, şirket ve kiliselerde yüz binlerce kişiyle bir araya geliyor ve konuşmalar gerçekleştiriyor.

Acuff, sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor. Twitter’da 300 binden fazla takipçisi bulunan yazarın blog yazıları toplamda 4 milyondan fazla okundu. Ayrıca 2010 yılında, bu etkisinden faydalanarak Vietnam’da iki anaokulu yaptırılmasına aracı oldu. Eşi Jenny ve iki kızıyla Tennessee’de yaşıyor.

“Jon Acuff, bitiş çizgisine gidebilmeniz için işe yarar, ilham verici ve kusursuz bir yol haritası sunuyor. Bitir şimdiden bir klasik!” -Brad Lomenick, H3 Leadership kitabının yazarı


 

 


"Başlamak bitirmenin yarısı değildir. Evet, başlangıç anlamlı bir nokta. İlk adım kritik, ama en önemlisi değil. Daha önemli olan ne, biliyor musunuz? Başlangıcı saçma, kolay ve neredeyse anlamsız kılan nedir, biliyor musunuz? Bitiş!"Yan Pasaj Yayınevi olarak okumanın, öğrenmenin, araştırmanın, farklı kitap dünyalarında farklı karakterlerle tanışmanın önemini ve büyüsünü çok iyi biliyoruz. Kitabın insana, dolayısıyla dünyaya kattıklarının farkındayız. Kitabın ona cevabı bilmediğinde bilgi, karanlıkta kaldığında ışık, bunaldığında sığınak, rutinden sıkıldığında macera, kaybolduğunda pusula, sınırlara çarptığında ufuk ya da en azından yalnız kaldığında dost, sevgili olduğunu çok iyi biliyoruz.
Şimdi sizi bu büyülü dünya ile baş başa bırakma vakti…
Keyifli okumalar dileriz.