Renkli Çekmeceli Şifonyer
Renkli Çekmeceli Şifonyer
Renkli Çekmeceli Şifonyer

Renkli Çekmeceli Şifonyer

Çevirmen : Yurtsay Mıhçıoğlu
Editör : Hevdan Sönmez
Sayfa Sayısı : 158
 
SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Renkli Çekmeceli Şifonyer

Genç kadına, çocukluğu boyunca içindekiler hakkında türlü türlü hayaller kurduğu, anneannesinin kimseyi yanına yaklaştırmadığı esrarengiz şifonyer miras kalır. Artık o çekmecelerde gizlenen ve farklı nesillerden üç mücadeleci kadının kaderini mühürleyen sırrı keşfetme vakti gelmiştir. Bu keşfin sonunda, anneannesinin hiç bilmediği hayatıyla tanışırken kendi hayatını yeniden şekillendirecek anahtarlara da sahip olacaktır.

Fransa'da Bestseller!
300.000 satış rakamı!
2 ödül!

Aile trajedisi ve tarihi acıların iç içe geçtiği Renkli Çekmeceli Şifonyer bize, bir yanıyla alev alev yakan diğer yanıyla sarıp sarmalayan eşsiz bir hikâye sunuyor. Göç, kayıplar, diktatörlük, mücadele, evlilik ve yılmazlıkla ilgili etkileyici bir hikâye… ​

“Unutulmaz bir destan.” - Le Figaro ​
“Sürgün hakkında muhteşem bir roman. Küçük bir şaheser.” - Le Parisien ​
“Köklere yeniden çiçek açtıran zarif bir eser.” - Courrier de l'Ouest ​
“Hassas, şiirsel ve dokunaklı bir metin.” - RTL ​
“Almodóvar’ın soyundan… Ustaca ve parlak bir anlatım. Müthiş bir yazar.” - Le Point
“Mükemmel bir roman.” - Europe 1
“Paylaşmak, bu ateşli hikâyenin temeli.” - Le Monde des Livres
“Köklerinden sökülen bir dizi asi kadının hikâyesini anlatan dokunaklı bir roman.” - ElleYan Pasaj Yayınevi olarak okumanın, öğrenmenin, araştırmanın, farklı kitap dünyalarında farklı karakterlerle tanışmanın önemini ve büyüsünü çok iyi biliyoruz. Kitabın insana, dolayısıyla dünyaya kattıklarının farkındayız. Kitabın ona cevabı bilmediğinde bilgi, karanlıkta kaldığında ışık, bunaldığında sığınak, rutinden sıkıldığında macera, kaybolduğunda pusula, sınırlara çarptığında ufuk ya da en azından yalnız kaldığında dost, sevgili olduğunu çok iyi biliyoruz.
Şimdi sizi bu büyülü dünya ile baş başa bırakma vakti…
Keyifli okumalar dileriz.